Rubriky:

Lyže a snowboard

Živě

Skikrosařka Zemanová neprošla na olympijské trati kvalifikací

26. února 2016 10:08 - Pokwang

Skikrosařka Andrea Zemanová neprošla na budoucí olympijské trati v korejském Pokwangu kvalifikací závodu Světového poháru. Česká závodnice dnešní jízdu po pádu na skoku nedokončila.

 

Ivana Roháčková

"No tak dneska smrt v očích. Trať je hezká, ale neodpustí žádnou chybu," napsala Zemanová na facebooku. Česká skikrosařka na obřím skoku na trati ve Phoenix Parku vyletěla vysoko, neudržela sjezdové postavení a po dopadu spadla. Nezranila se, ale v jízdě nepokračovala. "Jsem smutná, ale tak za dva roky budu zas zkušenější a připravenější," řekla směrem k olympijským hrám v roce 2018.

Třiadvacetiletá Zemanová letos skončila v závodu SP nejlépe pátá v italském Innichenu v prosinci. Pak vynechala kvůli zlomenině žeber lednový program včetně startu na X-Games v Aspenu. Na svahy se vrátila v únoru.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.