Basketbalistky KP Brno v lize i potřetí vyhrály

Basketbalistky KP Brno udržely i ve třetím utkání nového ligového ročníku neporazitelnost. V duelu se Slavií Praha uhájily vítěznou sérii v dramatickém závěru těsně 74:73. Suverénní výhru slavil Hradec Králové, který rozdrtil strakonický tým Chance U19 104:54.

Basketbalistka Kateřina Elhotová z USK Praha.

Pražanky, které dosud odehrály jen jedno utkání, po vyrovnaném úvodu nezachytily v Brně začátek druhého poločasu. V závěru sice mohutně dotahovaly a poslední čtvrtinu vyhrály 24:16, první porážku v sezóně ale neodvrátily. Nejlepší střelkyní zápasu byla hostující Brandi Wingateová s 26 body.