Washington - LA Clippers 125:118Washington předvedl senzační obrat, Satoranský byl hodně vidět

New York/Praha

Basketbalisté Washingtonu vyhráli v NBA nad LA Clippers 125:118 a po dvou prohraných zápasech opět mohli slavit. Výrazný podíl na vítězství nad čtvrtým týmem Západní konference zámořské soutěže měl i Čech Tomáš Satoranský, když zaznamenal třináct bodů.

Český basketbalista Tomáš Satoranský z týmu Washingotn Wizards se snaží zablokovat zakončení Patricka Beverleyho z Los Angeles Clippers v utkání NBA.

Washington neměl nejlepší nástup do zápasu, po první čtvrtině prohrával 21:40 a manko devatenácti bodů zůstalo na ukazateli stavu i v polovině duelu. Pak ale tým Wizzards začal mít navrch. Satoranský, který na palubovce strávil přes 24 minut, si kromě třinácti bodů připsal do statistik i tři asistence a sedm doskoků. Proměnil všechny čtyři trestné hody a byl čtvrtým nejlepším střelcem svého týmu. Nejlépe se vedlo Johnu Wallovi s třiceti body.