Sastamala - Kladno 3:0Kladenští volejbalisté po prohře ve Finsku vypadli z Poháru CEV

Tampere

Volejbalisté Kladna následovali Duklu Liberec a Pohár CEV pro ně skončil rovněž v osmifinále. Po prosincové těsné domácí porážce 2:3 nestačili v dnešní odvetě v Tampere na favorizovaný finský celek Sastamala a neuhráli na severu Evropy ani set.

Zatímco před Vánocemi byli svěřenci trenéra Milana Fortuníka velmi blízko cennému skalpu a prohráli v rozhodujícím pátém setu 20:22, tentokrát nedokázali ani jednu sadu dovést do vyrovnané koncovky. Finský celek pustil hosty za celý zápas jen třikrát do jednobodového vedení a zvítězil za 70 minut 25:20, 25:19 a 25:19.

Odveta osmifinále Poháru CEV volejbalistů:
Sastamala - Kladno 3:0 (20, 19, 19)
Rozhodčí: Heppová (Luc.), Juráček (SR). Čas: 70 min. Diváci: 1548. První zápas 3:2, postoupila Sastamala.
Sestava a body Kladna: Sobotka 5, Habr 10, Vemič 8, Zajíček 3, Wallisch 6, Hyský 8, libero Moník - Vostárek, Blažek. Trenér: Fortuník.
Nejvíce bodů Sastamaly: Siirilä 12, Suihkonen 11.