Házenkářky Mostu po poločase rozstřílely Veselí nad Moravou

Házenkářky Mostu zdolaly v duelu nejlepších českých interligových týmů Veselí nad Moravou 32:22, i když v poločase vedly jen o gól. Obhájkyním titulu se tak podařila odveta za říjnovou porážku a v tabulce mají před soupeřkami k dobru už sedm bodů.

Iveta Luzumová dostává dvouminutový trest (ilustrační foto)

"V první půli jsme si vytvořili velmi slibný náskok, který jsme zase ztratili. Věděli jsme, že když v druhé půli vsadíme na tempo, mělo by nám to vyjít. Je až neuvěřitelné, že konečný výsledek je takový, když jsme v poločase vedli o jedinou branku," uvedl trenér Mostu Peter Dávid na svazovém webu.

Písek začal pod vedením nové trenérky Kateřiny Keclíkové výborně, Porubu doma zdolal 21:19. Nečekané vítězství si připsala i Plzeň proti Olomouci, Zlín prohrál v Prešově o jediný gól.