Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Stoudemire se chce v 36 letech vrátit z Izraele do NBA

5. července 2019 14:10 - New York

Šestatřicetiletý basketbalista Amar'e Stoudemire se pokusí v 36 letech o návrat do NBA, v níž hrál naposledy před třemi lety za Miami. Od té doby nastupoval za Hapoel Jeruzalém, s kterým se letos v lednu představil i v Praze v utkání Ligy mistrů proti Nymburku. Podle zámořských médií má v plánu se ukázat nejméně pěti týmům v tréninku.

 

www.thegarden.com/

Stoudemire si v roce 2003 v dresu Phoenixu vysloužil ocenění pro nejlepšího nováčka NBA. V roce 2010 odešel do New York Knicks, kteří se ho v únoru 2015 zbavili. Šestinásobný účastník Utkání hvězd pak podepsal smlouvu s Dallasem, kde dokončil sezonu. Svou dosud poslední sezonu v NBA strávil v Miami.

V základní části NBA má odehráno 846 zápasů s průměrem 18,9 bodu na zápas. V play off absolvoval 78 utkání s průměrem 18,7 bodu.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.