Článek
Dukla v obou zápasech hraných v Praze atakovala čtyřicetigólovou hranici, na níž v sobotu a dnes nedosáhla jen těsně. Kosovského soupeře deklasovala 39:26 a 39:23. Také Karviná hrála oba zápasy na domácí palubovce a soupeře z Izraele zdolala 31:26 a 32:29.
Příští víkend čeká domácí dvojzápas házenkáře Nového Veselí, jejichž soupeřem bude bulharský celek Dobrudža. Dvojice pro 3. kolo se budou losovat v úterý 15. října.
Odveta 2. kola Vyzývacího poháru házenkářů v Karviné: | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cholon (Izr.) - Karviná 29:32 (14:16) | |||||||
Nejvíce branek: Nizri, Gurman a Levi po 5 - Solák 7, Monczka a Noworyta po 4. První zápas 26:31, postoupila Karviná. | |||||||
Odveta 2. kola Vyzývacího poháru házenkářů: | |||||||
Dukla Praha - KH Kastriati (Kosovo) 39:23 (18:12) | |||||||
Nejvíce branek: Blecha 8, Šustek 5, Reichl a Patzel po 4 - Mustafa 7, Syla 5, Bislimi a Dugolli po 3. První zápas 39:26, postoupila Dukla | |||||||
Strabag extraliga házenkářů - 5. kolo: | |||||||
Frýdek-Místek - Maloměřice Brno 29:25 (16:11) | |||||||
Nejvíce branek: Hardt 8, Gřešek, L. Rajnoha a J. Rajnoha po 4 - Ždánský 5, Ipser, Osoba, Horák a Jung po 3. | |||||||
1. | Plzeň | 5 | 5 | 0 | 0 | 162:115 | 10 |
2. | Dukla Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 145:122 | 8 |
3. | Zubří | 5 | 3 | 1 | 1 | 129:130 | 7 |
4. | Nové Veselí | 5 | 3 | 0 | 2 | 135:121 | 6 |
5. | Kopřivnice | 5 | 2 | 1 | 2 | 153:136 | 5 |
6. | Karviná | 4 | 2 | 1 | 1 | 106:100 | 5 |
7. | Lovosice | 5 | 2 | 0 | 3 | 148:143 | 4 |
8. | Hranice | 5 | 2 | 0 | 3 | 115:117 | 4 |
9. | KP Brno | 4 | 2 | 0 | 2 | 102:104 | 4 |
10. | Jičín | 5 | 1 | 1 | 3 | 109:131 | 3 |
11. | Frýdek-Místek | 5 | 1 | 0 | 4 | 112:142 | 2 |
12. | Maloměřice Brno | 5 | 0 | 0 | 5 | 100:155 | 0 |
MOL interliga házenkářek - 5. kolo: | |||||||
Zlín - Dunajská Streda 29:21 (10:8) | |||||||
Nejvíce branek: Kolářová 9/4, Sekulová a Kříčková po 6 - Bíziková 6/1, Rajnohová 6/2, Straková 3. | |||||||
1. | Michalovce | 5 | 5 | 0 | 0 | 167:97 | 10 |
2. | Most | 5 | 5 | 0 | 0 | 183:115 | 10 |
3. | Písek | 5 | 4 | 1 | 0 | 141:119 | 9 |
4. | Slavia Praha | 5 | 3 | 1 | 1 | 139:119 | 7 |
5. | Olomouc | 5 | 3 | 0 | 2 | 148:129 | 6 |
6. | Šaľa | 5 | 3 | 0 | 2 | 126:123 | 6 |
7. | Poruba | 5 | 3 | 0 | 2 | 122:119 | 6 |
8. | Zlín | 5 | 3 | 0 | 2 | 128:128 | 6 |
9. | Veselí nad Moravou | 5 | 2 | 0 | 3 | 144:134 | 4 |
10. | Prešov | 5 | 1 | 0 | 4 | 119:137 | 2 |
11. | Dunajská Streda | 5 | 1 | 0 | 4 | 131:171 | 2 |
12. | Hlohovec | 5 | 1 | 0 | 4 | 117:157 | 2 |
13. | Hodonín | 5 | 0 | 0 | 5 | 107:147 | 0 |
14. | Bánovce nad Bebravou | 5 | 0 | 0 | 5 | 107:184 | 0 |