Házenkáři Dukly prohráli i v Aarhusu a z Poháru EHF vypadli

Házenkáři Dukly Praha podlehli i v odvetě druhého kola Poháru EHF dánskému celku Aarhus GF. Na soupeřově palubovce v sobotu prohráli 33:38 a po předchozí devítibrankové domácí porážce ze soutěže vypadli.

Zatímco v úvodním zápase rozhodli Dánové o výsledku již v prvním poločase, dnes Dukla držela s Aarhusem třicet minut krok. Poločas prohráli Pražané o jedinou branku. Zásluhu na tom měla dobrá obraná hra a solidní střelba.

Po přestávce však hráči českého vicemistra zakončovali své akce zbrkle a soupeř je trestal z rychlých protiútoků, z kterých zvýšil svůj náskok až na devět gólů. Bojovným výkonem v závěru však Dukla snížila na přijatelný rozdíl pěti branek.

Aarhus GF - Dukla Praha 38:33 (17:16)
Nejvíce branek Dukly: Stehlík 6, Tůma a Polášek po 5. První zápas 38:29, postoupil Aarhus.