Rubriky:

Míčové sporty

Garnett v dresu Bostonu pomohl porazil bývalý klub Minnesotu

11. října 2007 08:04 - LONDÝN

Basketbalisté Bostonu porazili ve svém závěrečném utkání na evropské přípravné tour 92:81 Minnesotu. Zápas ve vyprodané londýnské O2 Areně byl pikantní především pro Kevina Garnetta, jenž po dvanácti sezonách strávených v Minnesotě zamířil v létě právě do mužstva Celtics.

Garnett, jedna z největších hvězd NBA a její neužitečnější hráč za rok 2004, se proti svému bývalému týmu příliš neprosadil. Jeho devět bodů výrazně přebil Ray Allen, jenž se zasloužil o výhru Bostonu 28 body.

"Byl to divný pocit vidět Kevina a v jiném dresu. Málem jsem mu přihrál, ale na poslední chvíli jsem si všimnul, že je v zeleném," uvedl na adresu svého bývalého spoluhráče s mírnou nadsázkou Ricky Davis, ve středu nejlepší střelec mužstva Timberwolves s 18 body.

Výsledek:
Boston - Minnesota 92:81 (50:43)

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.