Rubriky:

Míčové sporty

Zkušený Iverson a mladík Howard jdou Hráči týdne v NBA

19. listopadu 2007 20:56 - NEW YORK

Dvaatřicetiletý zkušený rozehrávač Allen Iverson a jednadvacetiletý mladík Dwight Howard si v pondělí vysloužili ocenění pro nejlepší hráče uplynulého týdne v NBA. Oba pomohli svým týmům k tomu, aby za posledních sedm dnů prošly soutěží bez jediné porážky.

Iverson slavil s Denverem tři výhry, při nichž dosáhl průměru 26,7 bodu na zápas. Nejproduktivnější byl při utkání s Clevelandem, v němž dal 37 bodů. K nim si připsal osm asistencí a tři doskoky.

Pivot Howard ukončil v neděli se spoluhráči z Orlanda vítězné tažení Bostonu zámořskou ligou a v uplynulém týdnu zaznamenal i jeden rekord NBA. V pátek se totiž stal nejmladším hráčem historie, který nasbíral 3000 doskoků. V posledních čtyřech zápasech jich v průměru měl více než 13 a bodů přes 23.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.