James zajistil 11 body v prodloužení výhru Clevelandu

NEW YORK

Basketbalisté Clevelandu prodloužili šňůru neporazitelnosti v NBA na čtyři zápasy, když v úterý zvítězili nad Bostonem 109:104 po prodloužení. Ústřední postavou utkání byl LeBron James, který se pod výhru domácích podepsal 38 body, z nichž 11 nasbíral v prodloužení. Celtics utrpěli teprve druhou porážku v letošním ročníku zámořské soutěže.

V Los Angeles získal Kobe Bryant 35 bodů a výrazně tak přispěl k vítězství Lakers nad Seattlem 106:99 a ukončení třízápasové série bez výhry. Hostující celek naopak prohrál pátý zápas za sebou.

Basketbalová NBA
Cleveland - Boston 109:104 po prodl., New Jersey - Memphis 103:110, Miami - Charlotte 110:90, Milwaukee - Philadelphia 99:114, Chicago - Atlanta 90:78, Denver - Indiana 110:112, LA Lakers - Seattle 106:99.