Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalista Indiany se po hádce v baru zapletl do přestřelky

11. prosince 2007 09:20 - INDIANAPOLIS

Basketbalista Jamaal Tinsley z týmu NBA Indiana Pacers se v noci na pondělí zapletl do přestřelky v centru Indianapolisu. Podle výpovědí aktérů provokovala Tinsleyho a jeho přátele v nočním baru skupinka návštěvníků, která jim vyčítala drahá auta a vysoké platy. Po odchodu rozehrávače a jeho společnosti je pronásledovali auty a jednoho muže postřelili do obou rukou.

Devětadvacetiletý Tinsley zraněn nebyl, ve voze Rolls Royce však zasáhli jeho spolujezdce, který musel být hospitalizován. Přestřelka se odehrála asi v půl čtvrté ráno poblíž hotelu Conrad v centru města. Oběti si nenechaly nic líbit a Tinsleyho bratr střelbu opětoval. Zda i on někoho zasáhl, není jasné.

Agentura AP připomněla, že podobné noční incidenty měl Tinsley za posledních 14 měsíců hned tři. V pondělí se sešel s koučem Jimem O'Brienem a prezidentem klubu Larrym Birdem, a když jim vyložil celou událost, rozhodli se jej nikterak nepotrestat. Po pohovoru se normálně zapojil do tréninku s ostatními.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.