James pomohl Clevelandu 39 body ke zvratu v Torontu

Basketbalista LeBron James v nedělním duelu NBA s Torontem nasbíral 39 bodů a byl hlavní hvězdou Clevelandu, kterému se na palubovce Toronta podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání a vyhrát 93:90.

Hosté vstupovali do poslední čtvrtiny za stavu 57:70. Pak ale začal úřadovat James, který si v závěrečném dějství připsal celkem 24 bodů a čtyři minuty před koncem poslal Cleveland poprvé v utkání do vedení. Torontu se sice podařilo ještě vyrovnat na 84:84, James spolu s Danielem Gibsonem však opět vrátili Cavaliers vedení.

Výsledky basketbalové NBA:
Toronto - Cleveland 90:93, Washington - Seattle 108:86, Minnesota - Dallas 78:101, LA Lakers - Indiana 112:96, Memphis - Miami 101:94, Charlotte - Milwaukee 89:93, Denver - Philadelphia 109:96, LA Clippers - San Antonio 82:88.