Rubriky:

Míčové sporty

Házenkářskou exhibici extraligy vyhrál výběr Východu

11. ledna 2008 19:13 - PRAHA

Vítězství v exhibici házenkářů z domácí extraligy Východ - Západ vybojovali hráči Východu, kteří v pátečním zápase na 2x25 minut vyhráli 35:29. Diváci v hale Sparty na Letné sledovali nejen nejlepší hráče domácí soutěže, ale o přestávce mohli získat podpisy českých reprezentantů, kteří budou zanedlouho startovat na evropském šampionátu v Norsku.

Vítězný celek byl oslaben o hráče mistrovského celku Karviné, kteří jsou na soustředění, výběr Západu zase postrádal zástupce Jičína, neboť startují na turnaji v Polsku.

Výběr Východu tak trenér Ivan Hargaš prakticky postavil z házenkářů Zubří, v celku Západu po vedením kouče Vojtěcha Srby měli největší zastoupení házenkáři Dukly Praha, Lovosic a Plzně.

Z reprezentantů, kteří budou startovat na ME, se představil jediný - v týmu Západu nastoupil lovosický Jiří Motl. "Nešlo ani tak o výsledek, ale o propagaci našeho sportu. Je jen dobře, že tato tradice byla obnovena," řekl novinářům trenér vítězů Hargaš.

výběr Západu - výběr Východu 29:35 (15:16)

Západ: Petržala, Kurial - Jablonka 3, Tureček, Landa 1, Bicek 6, Kratochvíl 3, Motl 2, Šik 6, Straka 2, Rams 3, Stehlík 1, Jahoda 2.

Východ: J. Krupa, Malina - J. Hrstka 2, Toms 5/1, Číp 5/1, Kovařík 6, Titkov 2/1, Hradil 4, M. Hrstka 4, Š. Krupa, Randýsek 3, Spuchlák 1, Mika 3.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty