Rubriky:

Míčové sporty

Kacurin bude trénovat nymburské basketbalisty i v příští sezóně

6. března 2008 14:10 - NYMBURK

Basketbalisty Nymburka povede i v příští sezóně jako hlavní trenér Muli Kacurin. Ten se dnes s vedením středočeského klubu dohodl na prodloužení smlouvy o další rok, takže izraelský kouč v Nymburku v létě načne už třetí soutěžní ročník. ČTK o tom informoval tiskový mluvčí klubu Jiří Zídek.

"Dosavadní působení trenéra Kacurina v Nymburce hodnotím pozitivně. Myslím si, že Muli posunul dál nejen náš klub, ale i celý český basketbal," uvedl prezident klubu Miroslav Jansta na adresu trenéra, který letos dovedl Nymburk do prvního kola play off Poháru ULEB, což je největší úspěch domácího mužského týmu na evropské scéně v posledních letech.

Před Kacurinem, který v minulosti vedl slavný Maccabi Tel Aviv či izraelskou reprezentaci a v Nymburku má v soutěžních utkáních bilanci 94 výher a 15 porážek, jsou nyní vytýčené další cíle. Letos bude usilovat o obhajobu "double", tedy vítězství v domácím poháru i ligové soutěži, kde Nymburk kraluje už čtyři sezóny. "Doufám, že v příští sezóně budeme pokračovat ve zlepšování našich výkonů zejména na evropské scéně," podotkl Jansta.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty