Házenkářky Jindřichova Hradce po domácím debaklu nepostoupily

JINDŘICHŮV HRADEC

Házenkářky Jindřichova Hradce nezvládly odvetu třetího kola Vyzývacího poháru s Izmirem a na domácím hřišti dnes prohrály vysoko 21:31. Po porážce o tři góly před týdnem v Turecku pro Jihočešky soutěž skončila.

Domácí hráčky přišly o postupové naděje hned v prvním poločase. Nedokázaly se vůbec prosadit v útoku a do přestávky vstřelily jen pět gólů. Turecký celek si díky nedůrazné domácí obraně záhy vybudoval rozhodující náskok a v dalším průběhu utkání jej už pouze kontroloval.

Jindřichův Hradec - Izmir BSB SK 21:31 (5:14)
Nejvíce branek: Martinková 6/2, Bubeníková 4, Pilařová 3 - Iskenderogluová 7/3, Kiragasiová 6, Nahcivanliová 5. Rozhodčí: Novikov, Perepilicy (oba Ukr.). Sedmimetrové hody: 5/3 - 3/3. Vyloučení: 2:3. Diváci: 750. První zápas 24:27, postupuje Izmir.