Welschova Málaga porazila v eurolize Avellino o čtyři body

Basketbalisté Málagy s Jiřím Welschem ve čtvrtečním 8. kole Evropské ligy vybojovali těsné vítězství 72:68 nad Avellinem. Udrželi se tak na druhém místě skupiny A o skóre za Olympiakosem Pireus. Český reprezentant odehrál 12 a půl minuty, ale zaznamenal jen dva body, když oba své trojkové pokusy neproměnil. Navíc si připsal jeden doskok.

Olimpija Lublaň sice na hřišti Virtusu Řím dotáhla třináctibodové manko z poločasu a vybojovala prodloužení, v něm však již Římané znovu zápas ovládli a radovali se z výhry 74:69. Prvního vítězství se pak dočkal litevský Žalgiris Kaunas, když doma poměrně jasně přehrál Prokom Trefl Sopoty 79:68. I tak zůstává na dně skupiny B.

Euroliga basketbalistů
Skupina A
Le Mans - Maccabi Tel Aviv 73:87 (36:49), Unicaja Málaga - Avellino 72:68 (35:33)