Rubriky:

Míčové sporty

Zklamaný James pogratuloval Howardovi e-mailem

1. června 2009 13:26 - INDEPENDENCE

Nejlepšího basketbalistu sezóny LeBrona Jamese naštvalo sobotní vyřazení Clevelandu v semifinále play-off NBA s Orlandem natolik, že se nebavil s novináři, ani nepodal ruku žádnému soupeři. Čtyřiadvacetiletá hvězda nicméně nakonec poslala alespoň svému spoluhráči z olympijského týmu Dwightu Howardovi po zápase e-mail s gratulací.

"Je pro mě těžké pogratulovat někomu v okamžiku, kdy s ním prohrajete. Já jsem vítězný typ a nedává mi smysl, abych gratuloval někomu, kdo mě porazí. Takhle to prostě dělám a ruku nikomu podávat nebudu," řekl James den po porážce 90:103 v šestém utkání, která pro něj znamenala konec sezóny.

James v sérii proti Orlandu zaznamenal střelecký průměr 38,5 bodu na zápas, přesto do finále postoupil i díky podobně skvělému Howardovi tým Magic. Cleveland teď má čas do 18. července na to, aby své největší hvězdě nabídl prodloužení smlouvy, která vyprší po příští sezoně.

"Tak o tom teď opravdu nepřemýšlím. Teď si chci od basketbalu odpočinout a nemyslet na smlouvy. Pokud od nich (klubu) něco přijde, zjistíme to," dodal James, jenž se za rok může stát nejžádanějším volným hráčem v NBA.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty