Živě

Volejbalistky Olomouce posílila reprezentantka Valková

18. července 2020 11:05 - Olomouc

Volejbalistky Olomouce posílila reprezentační nahrávačka Kateřina Valková. Čtyřiadvacetiletá hráčka se do extraligy vrací po roce stráveném v německém Suhlu, kde ale kvůli obnovenému zranění kolena a následné operaci předčasně skončila. Předtím hrála pět let za Ostravu a jeden rok za Olymp.

 

Twitter

"Přestup do Olomouce se zrodil v podstatě relativně rychle. Nějaké nabídky jsem sice měla, ale žádnou jsme nedotáhli úplně k oboustranné spokojenosti," uvedla na webu olomouckého klubu Valková.

Pro celek Univerzity Palackého je Valková důležitou posilou nejen pro extraligu, ale i pro Ligu mistryň, kam letos Hanačky pronikly přímo do hlavní soutěže. V době ukončení sezony kvůli koronaviru byla Olomouc druhá za Šelmami Brno, jež ale právo na start v Lize mistryň nevyužily.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.