Cleveland se probral a vyhrál podruhé v řadě

Basketbalisté Clevelandu po slabším vstupu do sezony vyhráli druhý zápas za sebou, tentokrát doma proti Charlotte 90:79. Poprvé mohli Cavaliers využít všechny své hvězdy, z nichž se nejvýrazněji o výsledek zasloužil Mo Williams. Ten dal 24 bodů včetně pěti trojek, LeBron James přidal dalších 14 bodů.

Velké obraty viděli diváci v New Yorku, kde domácí proti Philadelphii dokázali smazat manko 25 bodů. Al Harrington nastřílel 42 bodů a dovedl domácí Knicks do prodloužení, tam se ale vyfauloval, když vedli domácí o tři body. Jelikož se až do závěrečné sirény trefovali do koše jen hosté, vyhráli nakonec 141:127.

Zdařilou premiéru před vlastními fanoušky si odbyl Washington, který zdolal New Jersey jasně 123:104. Dvaatřiceti body se blýskl Gilbert Arenas, jenž sklidil aplaus za úspěšnou střelu z poloviny hřiště v poslední sekundě první čtvrtiny.

Ani 42 bodů Brandona Roye nepomohlo basketbalistům Portlandu k výhře nad Houstonem. Rockets táhnul za vítězstvím 111:107 Trevor Ariza a Aaron Brooks, kteří se postarali o více než polovinu bodů hostujícího celku.

Výsledky NBA
Washington - New Jersey 123:104, Cleveland - Charlotte 90:79, New York - Philadelphia 127:141 po prodl., LA Clippers - Dallas 84:93, Milwaukee - Detroit 96:85, San Antonio - Sacramento 113:94, Houston - Portland 111:107.