Házenkářky Slavie v semifinále i podruhé jasně přehrály Písek

Házenkářky Slavie Praha dělí jediná výhra od postupu do finále české části interligy. V nedělním druhém semifinále proti Písku zopakovaly sobotní výkon a soupeře opět jasně předčily. Na vítězství 35:19 se devíti brankami podílela Hana Kutlvašrová, o dva přesné zásahy méně měla Jana Knedlíková.

Pražanky plnily roli favoritek od úvodních minut a s výjimkou hluché pětiminutovky v závěru prvního poločasu svůj náskok neustále navyšovaly. Písek už do poločasu prohrával o devět gólů. Duel sice ani pak nevzdal, ale na rozjeté domácí družstvo nestačil.

Odpoledne se rovněž ke druhému zápasu semifinálové série postaví házenkářky Veselí nad Moravou a Olomouce.

Semifinále české části play-off házenkářské interligy žen - 2. zápasy:
Slavia Praha - Písek 35:19 (19:10)
Nejvíce branek: Kutlvašrová 9, Knedlíková 7, Keclíková 4/1 - Luzumová 7/3, Crhová a Stellnerová po 3. Rozhodčí: Brunovský, Čanda. Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/3. Vyloučení: 5:1. Diváci: 150. Stav série: 2:0.
17:00 Veselí nad Moravou - Olomouc.