Házenkáři Dukly získali v Lovosicích bod deset sekund před koncem

Házenkáři Dukly zachránili gólem deset sekund před koncem v Lovosicích alespoň bod za remízu 28:28. Pražané zatím v extraligové sezoně zvítězili jen před měsícem v prvním duelu nad aktuálně posledními Maloměřicemi a z následujících čtyř zápasů dvakrát prohráli a dvakrát remizovali.

Ilustrační foto.

Lovosice v domácím utkání hraném bez diváků prohrály první poločas o dva góly a dlouho ztrácely i po přestávce. V závěrečných minutách ale Severočeši srovnali krok a dotahovat musela Dukla. Deset sekund před koncem vyrovnal střelou ze střední vzdálenosti Matěj Klíma, a protože Jiří Motl hned po rozehrávce trefil jen břevno prázdné hostující branky, skončilo utkání nerozhodně.

Lovosice jsou ve dvanáctičlenné tabulce šesté, Dukla sedmá.