Volejbalisté podruhé porazili Tunisko, tentokrát bez ztráty setu

BENÁTKY NAD JIZEROU

Čeští volejbalisté v přípravě před mistrovstvím světa i podruhé porazili Tunisko. Po středeční výhře 3:2 ve čtvrtek svěřenci trenéra Jana Svobody zvítězili v Benátkách nad Jizerou hladce 3:0. Svoboda byl po výhře bez ztráty setu už s výkonem týmu spokojenější než po těsném středečním duelu v Odolena Vodě. "Byl to výkon bez výkyvů, podstatně líp nám dneska fungovala obrana," řekl.

Český reprezentant Martin Kryštof v přípravném zápase volejbalistů s Tuniskem.

Po dvou snadno získaných setech bylo podle trenéra důležité třetí dějství, v němž domácí volejbalisté od začátku dotahovali náskok afrického účastníka MS. "Pomohli i hráči, kteří přišli z lavičky, takže i tenhle set jsme dokázali dotáhnout do vítězného konce," poznamenal Svoboda.

Reprezentanti nastoupí proti Tunisku ještě jednou, v pátek od 18:00 se bude opět hrát v Odolena Vodě. Po tomto zápasu trenéři Svoboda a Milan Hadrava zúží výběr ze současných čtrnácti hráčů na finální dvanáctku pro MS, které začne 25. září v Itálii.