Rubriky:

Míčové sporty

O Iversona není zájem v NBA, tak zvažuje nabídku z Číny

16. září 2010 08:21 - NEW YORK

O někdejšího obávaného kanonýra Allena Iversona není v NBA zájem, a tak pětatřicetiletý basketbalista začal údajně zvažovat nabídku na angažmá v Číně. Zámořským médiím to prozradil hráčův manažer Gary Moore. Zájemce blížeji nespecifikoval, pouze vyjádřil rozčarování nad tím, že v NBA o Iversona žádný klub nestojí.

 

Matt Slocum, ČTK/AP

Iverson odehrál na konci února zatím svůj poslední zápas za Philadelphii, kam se v průběhu sezony vrátil po neúspěšném angažmá v Memphisu. Poté předčasně ukončil z rodinných důvodů sezonu, před tou další ale marně čeká na nabídky. "Jsem velmi zklamaný, že musím konstatovat, že ani jeden klub (z NBA) nás nekontaktoval, že by měl zájem. Prostě to nechápu," řekl Moore listu San Francisco Chronicle.

Opravdový zájem projevil podle něj jen jistý čínský klub z tamní elitní soutěže CBA, odmítl ale sdělit jeho jméno a další detaily.

Čtyřnásobný král střelců NBA a účastník deseti Utkání hvězd Iverson zažil nejslavnější období právě ve Philadelphii (1996 až 2006). Potom hrál i za Denver a Detroit, než přišla dvě krátká období v Memphisu a znovu u Sixers. Titul se mu nikdy získat nepodařilo.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty