Rubriky:

Míčové sporty

Házenkářky prohrály v Chebu na úvod se Španělkami

24. září 2010 21:07 - CHEB

České házenkářky podlehly v prvním utkání na turnaji o Štít města Chebu Španělkám o čtyři branky 21:25, když o čtyři góly prohrávaly již po poločasu. Trenérovi Janu Bašnému tak nevyšla premiéra u týmu.

"Přes prohru jsem spokojený. Holky ukázaly vůli jít za vítězstvím a to je důležité. Radost mám i z toho, že se za nepříznivého stavu nepoložily a proti čtvrtému celku z mistrovství světa sehrály vyrovnanou partii," řekl Bašný ČTK.

Vyrovnané skóre držely domácí hráčky jen čtvrt hodiny, poté ale nedaly deset minut branku a zkušenější Španělky toho dokázaly náležitě využít. Ve druhém poločase zvýšil soupeř vedení až na rozdíl sedmi gólů, ale Češky dokázaly snížit na rozdíl dvou branek (17:19). Po pevné obraně skórovaly po rychlým protiútocích. O zdramatizování závěru se házenkářky připravily vyloučením a neproměněnými šancemi.

"Měli jsme dobré úseky v obraně i v útoku, ale problém byl v tom, že jsem to nedokázali vydržet celý zápas. A proti takovému celku bohužel takové výpadky mít nejde," konstatoval Bašný.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty