Házenkáři Dukly budou s Našicí dotahovat desetibrankové manko

NAŠICE

Házenkáři Dukly Praha prohráli první zápas druhého kola Poháru EHF na hřišti chorvatského týmu RK Nexe Našice vysoko 23:33, přestože po poločase prohrávali jen o dva góly. Odveta je na programu za týden.

Proti druhému celku chorvatské ligy sehrála Dukla vyrovnaný zápas, ale pouze do padesáté minuty. V té době vedli domácí o čtyři branky 26:22, ale závěrečná desetiminutovka vyzněla jasně pro ně.

"Konec byl pro nás nešťastný a výsledek rozhodně neodpovídá realitě. Domácí byli lepší, ale naše prohra o pět branek by lépe odpovídala průběhu hry," řekl ČTK kouč pražského celku Pavel Pauza, který nebyl spokojen s výkonem dvojice řeckých rozhodčích. "Nerad si stěžuji, ale hlavně v závěru hodně domácím zatlačili," dodal Pauza.

Úvodní zápas 2. kola Poháru EHF házenkářů:
RK Nexe Našice - Dukla Praha 33:23 (17:15)
Nejvíce branek: Kevič 7, Markovič a Mrdenavič po 6 - Krupa 8, Polášek 6. Rozhodčí: Konstantidis, Sotirios (oba Řec.). Sedmimetrové hody: 3/1 - 0. Vyloučení: 2:9. Diváci: 1000.