CORPUS CHRISTI

Milovníci amerického fotbalu zbožňují nepřeberné množství taktických variant a herních inovací. Jednu vydařenou do jejich seznamu přidali středoškolští hráči v texaském Corpus Christi. Soupeři připravili vydařenou lest, která jim vyšla do posledního detailu. Jejich povedený kousek díky YouTube obletěl svět.

Neuvěřitelný trik v americkém fotbale

Vše měli jednoduše vymyšlené. Hráči normálně zaklekli, poté jeden z nich podal míč rozehrávači, který volným krokem prošel obrannou linií soupeře a pak se rozběhl ke skórovacímu území. Defenzivní hráči dlouho jen zkoprněle hleděli na počínání quaterbacka, teprve v momentu, kdy uháněl pro body, jim svitlo, že je dokonale napálil. Už jej však nestihli včas složit k zemi.

Vše se odehrálo minutu před koncem třetí čtvrtiny, kdy tým z Corpus Christi prohrával 0:6. Původním záměrem rozehrávače Jasona Garzy bylo získat jen pár yardů k dobru, jenže když zjistil, že si jej obrana soupeře absolutně nevšímá, rychle plán přehodnotil a dal se na úprk. Díky tomu jeho mužstvo srovnalo stav na 6:6.