Rubriky:

Míčové sporty

Hrdlička s Hasoněm postoupili do finále SP v kolové ve Zlíně

14. listopadu 2010 20:58 - HOECHST

Jiří Hrdlička s Radimem Hasoněm se kvalifikovali do finálového turnaje Světového poháru v kolové, který se uskuteční 4. prosince ve Zlíně. V závěrečném osmém dílu základní části v rakouském Höchstu skončila dvojice SC Svitávka na pátém místě a obsadila poslední postupovou osmou pozici. Další český pár Miroslav Berger junior s Robertem Loskotem skončil v Höchstu na posledním desátém místě.

Turnaj vyhrála domácí dvojice Simon König s Florianem Fischerem, kteří ve finále porazili Michaela Gerdese se Svenem Brödele ze Zscherbenu 3:0.

Hrdlička s Hasoněm skončili ve skupině třetí, když porazili Bukurešť 7:0 a Cronenbourg 5:2, ale prohráli s Gärtringenem 5:8 a s Höchstem 2:6. V zápase o 5. místo zdolali další dvojici Höchstu Maccani, Lubetz 6:0.

Turnaj Světového poháru v kolové v Höchstu (Rakousko):
1. Höchst I (König, Fischer), 2. Zscherben (Gerdes, Brödel), 3. Gärtringen (König, Berner), 4. Höchst II (D. Schneider, Schnetzer), 5. SC Svitávka (Hrdlička, Hasoň),... 10. Favorit Brno (Berger ml., R. Loskot).
Konečné pořadí po základní části: 1. Gärtringen 185, 2. Altdorf (R. Schneider, Planzer) 175, 3. Winterthur (Jiricek, Waldispühl) 170, ... 8. SC Svitávka 135, 12. Favorit Brno 80, 13. MO Svitávka (P. Loskot, Lepka) 65.
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty