Rubriky:

Míčové sporty

Návrat Jao Minga do NBA je v nedohlednu, je znovu zraněný

17. prosince 2010 08:09 - HOUSTON

Čínský pivot Jao Ming má nové zdravotní problémy a jeho návrat na palubovky NBA je v nedohlednu. Hráč Houstonu nastoupil naposledy 10. listopadu, kdy nedokončil utkání proti Washingtonu kvůli potížím s kotníkem. Nyní Rockets oznámili, že jeho comeback se odkládá, protože lékaři při vyšetření magnetickou rezonancí objevili v jeho levém kotníku únavovou zlomeninu.

 

Delcia Lopez, ČTK/AP

Třicetiletý Jao Ming v této sezoně odehrál jen pět zápasů. Z minulého ročníku nestihl vůbec nic kvůli operaci vlasové zlomeniny ve stejné noze, která ohrožovala i jeho další kariéru. S levou nohou má 225 cm vysoký basketbalista problémy dlouhodobě, poprvé si v ní zlomil kost už v sezoně 2006/07 a únavovou frakturu si přivodil i před dvěma lety.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.