Rubriky:

Míčové sporty

VIDEO: Místo smeče prolétl basketbalista sám košem i s míčem

1. února 2011 12:06 - PHOENIX

Dvacet tisíc fanoušků v US Airways Centre v Phoenixu nevěřilo svým očím. Přišli na utkání mezi domácími Suns a Charlotte, ale dechberoucí zážitek jim nakonec nabídl neuvěřitelný kousek v přestávkovém programu. Ze standardní show s trampolínou, od níž se aktéři programu odráželi k efektním smečím do koše, totiž jeden dost výrazně vybočoval.

 

Jeden z akrobatů totiž zřejmě nechtěl ponechat nic náhodě a proměnění svého pokusu pojistil tím, že spolu s míčem sám prolétl obroučkou koše. Údiv publika vystřídal smích, zatímco lehce otřesený mladík se po svém kousku trochu nevěřícně díval do očí svého trenéra.

Mladík měl štěstí, že se protáhl obroučkou rychle, protože za ním už do vzduchu stoupal jeho kolega připravený ke svému smečařskému kousku.

roj, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.