Rubriky:

Míčové sporty

Nejkomičtější hvězdný pár? Obr Shaquille O’Neal a jeho mrňavá přítelkyně Nikki

10. srpna 2011 07:14 - LOS ANGELES

Bývalý basketbalista Shaquille O’Neal (39) je pořádný vazoun. Měří úctyhodných 216 centimetrů a váží kolem 150 kilogramů. Vedle své drobné přítelkyně Nicole „Hoopz“ Alexanderová tak vypadá jeho výška ještě extrémněji, jelikož Nikki měří pouhých 157 centimetrů. I když si vezme boty na pořádných podpatcích, dvojice stejně vypadá poněkud nesourodě.

 

Fotobanka Profimedia

Komická situace navíc nastane pokaždé, když se pár snaží políbit. Nicole se natahuje, seč jí síly stačí, a Shaquille se naopak musí pořádně shrbit.

Sedmadvacetiletá Nikki se stala v USA veřejně známou po účasti v reality show I Love Money a Flavor of Love, kterou vyhrála. Vztah oběma klape již přes rok a výškový rozdíl pro ně není žádnou překážkou. Společně bydlí v sídle bývalé hvězdy NBA O’Neala v Sudbury ve státě Massachusetts.

O’Neal má z manželství se Shaunie Nelsonovou čtyři děti a z předešlých vztahů ještě další dva potomky. V roce 2007 se O’Neal a Nelsonová rozvedli, aby se zakrátko mohli dát opět dohromady a rozvod anulovali. Návrat však trval jen dva roky a pár se nakonec kvůli neslučitelným rozdílům rozvedl definitivně. V létě 2010 začal "Shaq" chodit s drobounkou Nikki.

Dagmar Plecháčová, Super.cz, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty