Rubriky:

Míčové sporty

Čeští volejbalisté porazili i ve druhé přípravě Itálii

19. srpna 2011 21:22 - MONZA

Čeští volejbalisté porazili i ve druhém přípravném utkání v Monze domácí reprezentaci Itálie 3:2. Stejně jako ve čtvrtečním duelu vyhrál český tým úvodní dva sety a také rozhodující tie-break. Tentokrát v poměru 15:11.

 

Alessandro Bianchi, Reuters

"Podali jsme ještě o něco lepší výkon než v prvním vzájemném zápase. Dařila se nám hra v obraně, na bloku i v poli. A také jsme soupeře tlačili důrazným podáním," řekl ČTK asistent trenéra Milan Hadrava.

Italové nastoupili ve své nejsilnější sestavě. "Chtěli před domácím publikem odčinit čtvrteční nezdar. Hráli ve stejném složení, v němž startovali ve Světové lize," dodal Hadrava. "Přitom jsme dnes mohli vyhrát 3:0. Ve třetí sadě jsme totiž už vedli 19:14. V koncovce se však prosadili Italové. Přesto je potěšitelné, že jsme s výjimkou čtvrté sady vždy určovali vývoj utkání a měli bodový náskok," potěšilo Hadravu.

V dalším přípravném bloku před mistrovstvím Evropy čeká na český tým za týden start v turnaji v Katovicích, kde se utká postupně s domácím Polskem, Ruskem a znovu s Itálií.

Přípravné utkání volejbalistů v Monze (Itálie):
Itálie - ČR 2:3 (-25, -23, 23, 22, -11)
Sestava ČR: Ticháček, Štokr, Pláteník, Popelka, P. Konečný, Veselý, libero Kryštof - Hudeček, Zapletal, D. Konečný, Hrazdíra, Holubec. Trenéři: Svoboda a Hadrava.
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty