Welsch přispěl k výhře Bostonu

NEW YORK

Sérii tří porážek zastavili basketbalisté Bostonu v nedělním utkání se Sacramentem. Úvod zápasu ovšem na vítězství domácích příliš nevypadal, na konci první čtvrtiny prohrávali o třináct bodů. I s přispěním Jiřího Welsche se ale nakonec Boston radoval z výhry 91:82.

Jacque Vaughn z Orlando Magic obchází Lindseye Huntera (vpravo) z Toronto Raptors.

"Začali jsem hrozně, naštěstí se hráči včas dostali zpět do zápasu," oddechl si kouč Bostonu Jim O'Brien. Welsch strávil na palubovce dvanáct minut, do statistik si připsal dva body.

Čtyřiatřiceti body, deseti doskoky a šesti asistencemi se blýskl Vince Carter při čtvrté letošní domácí výhře Toronta. "Na domácím hřišti se nám neuvěřitelně daří," těšil se z výhry Carter. "Jen bychom potřebovali stejnou míru soustředění ukázat i na palubovkách soupeře," dodal.

Toronto - Denver 89:76
Nejvíc bodů: Carter 34 - Anthony 19.
Boston - Sacramento 91:82
Nejvíc bodů: Miller 19 - Baker 18.
Detroit - New Jersey 98:84
Nejvíc bodů: Hamilton 24 - Kidd 18.
Philadelphia - Indiana 74:85
Nejvíc bodů: Iverson 37 - Artest 30.