Baseballisté Texasu rozhodli v poslední směně, Světová série je vyrovnaná 1:1

21. října 2011 09:29 - ST. LOUIS

V závěrečné deváté směně se povedlo baseballistům Texas Rangers otočit nepříznivý vývoj druhého zápasu Světové série a zvítězili na hřišti St. Louis 2:1. Za stavu 1:1 na zápasy se boj o titul šampióna zámořské ligy MLB přesune do Arlingtonu, kde budou mít třikrát výhodu domácího prostředí Rangers.

 

Charlie Riedel, ČTK/AP

O těsné výhře Texasu, který vstoupil do Světové série porážkou 2:3, ve čtvrtek rozhodli svými odpaly Josh Hamilton a Michael Young. Pro body doběhli Ian Kinsler a Elvis Andrus.

"Nebyla to existenční záležitost celé série, ale byla to paráda," pochvaloval si vydařený obrat v zápase Kinsler. Texas neprohrál dva zápasy po sobě od konce srpna.

Porážku na sebe vzal nadhazovač Jason Motte, který v dosavadním průběhu play off podával spolehlivé výkony. "Ty nadhozy mi nevyšly. Ale my se z toho sebereme. Není to první zápas, co jsme prohráli," řekl Motte.

Světová série, finále play off baseballové MLB - 2. zápas:
St. Louis - Texas 1:2 (stav série: 1:1).

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.