Rubriky:

Míčové sporty

Ostravští volejbalisté neztratili v Příbrami ani set

16. ledna 2012 20:05 - PŘÍBRAM

Ostravští volejbalisté zvítězili v 22. kole extraligy v Příbrami 3:0 a dál se v tabulce drží v těsném závěsu za vedoucí dvojicí. Na obhájce mistrovského titulu z Českých Budějovic ztrácejí svěřenci trenéra Zdeňka Šmejkala tři body, na druhý Liberec pouze jeden.

Příbram zůstala čtvrtá, její odstup za Ostravou však narostl už na 13 bodů. Šanci na dílčí úspěch měli domácí pouze v třetí sadě, tři setboly ale neproměnili a soupeř naopak po podání zkušeného blokaře Přemysla Kubaly zápas ukončil.

Příbramský trenér Petr Brom si po utkání povzdechl, že hráče marně upozorňoval na kvalitu ostravského servisu. "Navíc nás poslední dobou trápí útok, to se projevilo i v koncovce třetího setu," řekl v České televizi a doplnil, že v souboji univerzálů předčil Kriška ostravský Michalovič.

Šmejkal uznal, že v první i druhé sadě jeho týmu vycházel servis a protivník to kvůli tomu měl hodně obtížné. "Až třetí sada odpovídala očekávání, ale my jsme si to sami udělali těžší vlastními nevynucenými chybami," uvedl ostravský kouč.

Uniqa extraliga volejbalistů - 22. kolo:
Příbram - Ostrava 0:3 (-20, -21, -27).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty