Lakers už zase vyhrávají

Po třech porážkách v řadě nastoupili basketbalisté Los Angeles Lakers v New Yorku proti místním Knicks a přehráli je téměř o dvacet bodů. Nejvíc mužstvo vítězů táhly osvědčené hvězdy, Shaquille O´Neal zaznamenal 23 bodů, Kobe Bryant jen o dva méně a veterán Karl Malone si připsal 17 bodů a 14 doskoků.

Hru New Yorku na začátku zápasu poznamenaly fauly. Hned tři hráči byli během pouhých pěti minut dvakrát napomínáni, mezi nimi i Dikembe Mutombo. "Nevím, jestli se nějak změnily pravidla, protože jsem hodně překvapený z vedení tohoto zápasu. Asi si budu muset znovu přečíst pravidla," čílil se Mutombo po utkání.

Boston i s českým basketbalistou Jiřím Welschem prohrál doma s New Orleans 73:81. Welsch nastoupil na třináct minut a ze čtyř střeleckých pokusů proměnil dva. Navíc zaznamenal dvě asistence, dva trojkové pokusy mu nevyšly.

Toronto - Philadelphia 75:81
Nejvíce bodů: Carter 20 - Jackson 23
Boston - New Orleans 73:81
Nejvíce bodů: Pierce 23, ... Welsch 4 - Davis 17
Washington - Cleveland 106:95
Nejvíce bodů: Arenas 25 - James 28
Indiana - L.A. Clippers 91:78
Nejvíce bodů: Harrington 22 - Dooling 18