Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Lakers opět doma vyhráli a jsou blízko rekordu

10. prosince 2003 09:13 - NEW YORK

Sedmadvacáté vítězství na domácí palubovce v řadě vybojovali basketbalisté Los Angeles Lakers v úterním utkání s New Yorkem Knicks. Hřiště sice ovládli Anderson a Eisley z východního pobřeží, kteří nasbírali po šestadvaceti bodech, Lakers však soustředěným výkonem dotáhli zápas do vítězného konce a jejich série bez porážky tak trvá již deset zápasů.

Shandon Anderson a Howrad Eisley se na palubovce potkali s bývalými hráči z Utahu, Karlem Malonem a Bryonem Russellem.

"Zahráli skvěle," nešetřil chválou na adresu bývalých spoluhráčů Malone, "rozhoduje ovšem jediné: výsledek. A ten bohužel hovoří v náš prospěch," těšil se Malone, který rozšířil své konto o 20 bodů. Nejlepším střelcem Lakers byl Kobe Bryant s jednadvaceti body.

Hráči Los Angeles jsou blízko vyrovnaní klubového rekordu v sérii zápasů bez porážky; v roce 1951 neprohrál tehdejší kádr třicetkrát v řadě.

Sixers zvítězili i bez Iversona

Basketbalisté Philadelphie 76ers se vypořádali na palubovce Detroitu s absencí nejlepšího střelce ligy Allena Iversona a odvezli si vítězství 78:76. Iverson si místo cesty do Detroitu léčil doma naražené koleno z pondělního duelu proti Miami.

ČTK, Sport.cz

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.