Házenkáři Dukly porazili v dohrávce KP Brno

Házenkáři Dukly Praha porazili v dohrávce 19. kola extraligy KP Brno 33:30 a v tabulce se dostali zpět na třetí místo o bod před Lovosice, navíc mají stále zápas k dobru. Soupeř, který bojuje o postup do play off, po třech výhrách v řadě poprvé nebodoval a zůstal devátý.

Ilustrační foto.

Favorizovaná Dukla vyhrála první poločas o pět branek, ve druhé půli se ale hra vyrovnala. Hosté snížili až na rozdíl jediného gólu, domácí ale koncovku zvládli. Osmi brankami se na výhře podíleli Matěj Klíma a Jonáš Patzel, dokonce desetibrankový zápas odehrál v dresu poražených Nikola Sekulič.