Most a Slavia Praha vyhrály úvodní semifinále národního play off interligy

Házenkářky Mostu měly v úvodním semifinále národního play off interligy nečekaně hodně práce s Porubou, na jejímž hřišti nakonec vydřely vítězství 23:21. Druhou semifinálovou sérii lépe rozehrála Slavia Praha, která domácí zápas vyhrála 24:22.

Mostecké házenkářky. Archivní foto.

Poruba držela s mosteckými šampionkami interligy do poločasu vyrovnané skóre a proti největším favoritkám na titul pokračovala ve výborném výkonu i po přestávce. Černí andělé rozhodli až v koncovce, v poslední minutě jednobrankový náskok zpečetila ze sedmičky Valerie Smetková, s osmi góly nejlepší střelkyně zápasu.

Slavia naopak měla domácí duel pod kontrolou od počátku. První poločas vyhrála rozdílem pěti branek a náskok si s přehledem pohlídala.