Oklahoma City

Husarský kousek se povedl ve čtvrtečním utkání basketbalové NBA Darrenu Collisonovi z Dallasu. Jeho tým prohrával na palubovce týmu Oklahoma City v samotném závěru 95:98, Mavericks se už smiřovali s porážkou, jenže sekundu před koncem poslal z těžké pozice Collison míč na koš, a přestože byl v časové tísni a přihrávku dostal do vzduchu, prolétl k úžasu publika balón obroučkou.

Parádní trojka Darrena Collisona.

Pětadvacetiletý rozehrávač zařídil Dallasu prodloužení "za pět minut dvanáct", jenže hostům to nakonec nebylo nic platné. V nastaveném čase totiž vládla Oklahoma, která na svém hřišti po většinu utkání prohrávala. Thunder nakonec zvítězili 111:105.

Osm bodů v něm obstaral Russel Westbrook, kterému se jinak v zápase střelecky příliš nedařilo: celkem si připsal 16 bodů a 10 asistencí.