Rubriky:

Míčové sporty

VIDEO: Letec Smith vystřihl v NBA smeč sezóny!

4. ledna 2013 10:43 - New York

Takové parádičky bývají k vidění spíš při Utkání hvězd NBA, ale basketbalista New Yorku Knicks J.R. Smith ji předvedl ve čtvrtečním zápase proti nadupanému San Antoniu. Tohle byla smeč sezóny!

Ultimátní akce přispěla k sedmnáctibodové výhře newyorského mužstva 100:83. Smith se čtvrté čtvrtině rozběhl u zadní čáry, argentinský rozehrávač Pablo Prigioni pochopil jeho záměr a naservíroval mu přihrávku, po níž sedmadvacetiletý hráč ve výskoku chytil míč a zády ke koši ho zatloukl do obroučky. „Upřímně řečeno, myslel jsem, že mě neviděl. Vyskočil jsem brzy a balón byl dost nízko. Netušil jsem, co z toho bude," ujišťoval Smith.

Ostřílení pardálové Knicks jako jsou Kidd, Anthony nebo Chandler z toho byli na větvi a Madison Square Garden explodovala nadšením. Nebylo to ale poprvé, kdy se Smith prezentoval obdobným způsobem. Už v minulé sezóně takto zasmečoval s Clevelandem.

Potetovaný basketbalista je jedním z hlavních důvodů, proč se v tomto ročníku Knicks tak daří. Ve Východní konferenci jim patří druhá příčka za Miami. Smith se začal soustředit především na své výkony a nevymýšlí ptákoviny, jako když před rokem umístil na Twitter fotku odhaleného pozadí své přítelkyně. NBA se to tehdy vůbec nelíbilo a vyměřila vtipálkovi pokutu 25 tisíc dolarů.

bum, Právo

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty