Slabé Chicago porazilo Cleveland

Jeden z nejslabších celků NBA, Chicago, si vyšlápl na lídra Východní konference Cleveland a zvítězil 113:85. Byla to teprve druhá výhra Bulls v tomto ročníku a je zajímavé, že pokaždé Chicago zvítězilo ve středu. Bulls ubránili LeBrona Jamese, který nastřílel 19 bodů, ale na dobře hrající mladý domácí tým to nestačilo.

Cleveland prohrál po třech výhrách v řadě. Cavs doplatili na únavu z předcházejícího zápasu, který hráli den předtím. Jejich střelba byla daleko za průměrem, trefili přibližně každý třetí pokus. Chicago vedlo od první minuty celý zápas a kouč hostí Paul Silas sedm a půl minuty před koncem stáhl Jamese ze hry a šetřil jej.

V souboji dvou z nejlepších celků soutěže vyhrál Seattle v San Antoniu 102:96. Domácím nepomohlo ani skvělé představení Tima Duncana, který nastřílel 39 bodů. Seattle výhrou ukončil devětadvacetizápasovou vítěznou domácí sérii Spurs.

Ve slabých výkonech v poslední době pokračuje Toronto. Raptors prohráli pátý zápas v řadě a neomlouvá je ani to, že to bylo s úřadujícím šampiónem z Detroitu. Navíc Toronto přišlo o svého nejlepšího hráče Vince Cartera, který musel s poraněnou achilovkou odstoupit v úvodu druhé půle.

Philadelphia - Minnesota 84:119
Nejvíce bodů: Iquodala 18 - Griffin 27
Nejvíce doskoků: Iverson 8 - Griffin 11
Nejvíce asistencí: Iverson 5 - Hudson 8
Washington - Denver 105:111
Nejvíce bodů: Arenas 28 - Miller 34
Nejvíce doskoků: Jamison 11 - Camby 9
Nejvíce asistencí: Jamison 5 - Miller 8