Bryant dovedl Lakers k výhře nad Sacramentem

NEW YORK

Kobe Bryant byl k nezastavení v zápase Los Angeles Lakers se Sacramentem a byl hlavním strůjcem vítězství Lakers v souboji dvou kalifornských celků v NBA. Bryant se na výhře 115:99 podílel jednatřiceti body a dvanácti asistencemi. V dalším zápase se podařilo Detroitu otočit desetibodovou ztrátu s Clevelandem.

Kobe Bryant.

Zápas mezi Lakers a Sacramentem byl od začátku poměrně vyrovnaný, ale zlomil se ve třetí čtvrtině, kterou Lakers vyhráli 15:5 a dostali se do vedení 92:71. Samotný Bryant v této části utkání nastřílel šestnáct bodů. Sacramento už tak velký náskok nedokázalo v závěrečné čtvrtině stáhnout.

Obrat se naopak povedl Detroitu v zápase s Clevelandem, ačkoliv před třetí čtvrtinou prohrával o deset bodů. Úřadujícím šampionům NBA se podařilo uhlídat největší hvězdu hostů LeBrona Jamese a nejlepšímu nováčkovi uplynulé sezóny povolili nastřílet jen jedenáct bodů.

1. Seattle2218481,8
2. Minnesota2214863,6