Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Svérázná radost dánských házenkářek, prvenství slavily odhalenými zadečky

10. dubna 2013 11:06 - Praha

Házenkářky dánského celku HIK Haandbold zvítězily na kvalitně obsazeném turnaji Prague Handball Cup a cenný úspěch si dokázaly náležitě vychutnat. Dvě z členek vítězného družstva se odvázaly a ještě na palubovce odhalily své zadnice, přičemž se rozhodně neměly za co stydět! Jejich vítězné foto teď koluje sociální sítí Facebook.

 

Facebook

Turnaje Prague Handball Cup 2013 se zúčastnilo 410 družstev z 22 zemí celého světa, během pěti dnů bylo sehráno 1587 utkání na 29 hřištích v pražských halách. Zúčastnilo se jej přes 6400 účastníků a jedním z vítězů se staly právě členky HIK Haandbold.

Dánské házenkářky měly z vítězství takovou radost, že při fotografování vyšpulily své intimní partie. Spontánní a netradiční oslava si na internetu našla už tisíce obdivovatelů.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.