Kolocová a Sluková prošly v Sao Paulu přímo do druhého kola

10. října 2013 21:50 - Sao Paulo

Plážovým volejbalistkám Kristýně Kolocové a Markétě Slukové se při návratu na Světový okruh po zdravotní pauze zatím daří výborně, na grandslamu v Sao Paulu vyhrály všechny tři zápasy ve skupině. Set ztratily až ve čtvrtečním utkání s třetími nasazenými Brazilkami Lili a Barbarou Seixasovou, které porazily 21:13, 19:21 a 15:13.

 

Petr Horník, Právo

Díky prvnímu místu ve skupině postoupily přímo do druhého kola a obsadí nejhůře deváté místo. České olympioničky musely v srpnu přerušit sezónu kvůli nemoci Slukové, která měla boreliózu a plicní problémy.

V Sao Paulu se naopak nedařilo Přemyslu Kubalovi s Janem Dumkem, kteří po postupu z kvalifikace nezískali ve skupině ani set. Nejprve prohráli s domácími turnajovými jedničkami Ricardem a Álvarem Filhou a poté také se dvěma německými dvojicemi.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie Grand Slam v Sao Paulu:
Muži:
Skupina A:
Dollinger, Flüggen (16-Něm.) - Kubala, Dumek (32-ČR) 2:0 (14, 18)
Böckermann, Urbatzka (17-Něm.) - Kubala, Dumek 2:0 (19, 18)
Ženy:
Skupina L:
Kolocová, Sluková (14-ČR) - Lili, Seixasová (3-Braz.) 2:1 (13, -19, 13)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: