Rubriky:

Míčové sporty

Levanger - Most 17:21 Házenkářky Mostu vyřadily v Poháru EHF norský Levanger

12. října 2013 17:59 - Levanger

Házenkářky Mostu postoupily do třetího kola Poháru EHF. Po domácí výhře 27:22 nad Levangerem zvítězily české mistryně v odvetě v Norsku 21:17. Jejich dalším soupeřem bude v listopadu rumunský klub Zalau.

 

Zdeněk Koza

Po květnovém triumfu ve Vyzývacím poháru startuje Most v prestižnější evropské soutěži a premiéra mu vyšla. Soupeře ze země olympijských vítězek, kterého trenér Dušan Poloz označil za jeden z nejkvalitnějších týmů v tomto pohárovém kole, vyřadily jeho svěřenkyně celkovým rozdílem devíti branek.

V poločase odvetného zápasu vedly mostecké hráčky 11:10 a ani po změně stran nedovolily Levangeru pomýšlet na zvrat. Devíti brankami se v hostujícím týmu blýskla Hana Martinková, pět gólů přidala Petra Beňušková.

Odvetné utkání 2. kola Poháru EHF házenkářek:
Levanger (Nor.) - Baník Most 17:21 (10:11)
Nejvíce branek: Eidemová a Sobstadová-Molidová po 4, Bergetová a Lökenová po 3 - Martinková 9, Beňušková 5, Janoušková a Weisenbilderová po 2. Rozhodčí: Gudjonsson (Isl.), Lindenskov (Faer. ostr.). Sedmimetrové hody: 2/2 - 4/2. Vyloučení: 0:1. Diváci: 310. První zápas 22:27, postoupil Most.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.