Rubriky:

Míčové sporty

Brooklyn - Miami 86:62 Nets vyvěsili Kiddův dres a pak přejeli v přípravě šampióny NBA

18. října 2013 11:38

Basketbalový klub Brooklyn Nets vyvěsil na počest svého bývalého hráče a nynějšího trenéra Jasona Kidda jeho dres s číslem 5 ke stropu haly Barclays Center. Ihned po slavnostním ceremoniálu potěšili Kidda i jeho svěřenci, kteří ve čtvrtečním přípravném utkání porazili úřadujícího šampióna NBA Miami jednoznačně 86:62.

 

Frank Franklin, ČTK/AP

"Nevím, jestli už se někdy stalo, že člověku vyřadili číslo a hned musel do práce," konstatoval Kidd, jenž ukončil v létě hráčskou kariéru ve 40 letech a vzápětí se stal koučem Nets. "Jsem trenérský nováček, takže jsem chtěl, aby tohle (ceremoniál) proběhlo v přípravě, abych to měl rychle za sebou a mohl se věnovat týmu," uvedl šampión NBA z roku 2001 s Dallasem. S Nets se jako hráč probojoval dvakrát do ligového finále.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.