Volejbalisty ČZU vynesla výhra v Odoleně Vodě na třetí místo

Odolena Voda

Volejbalisté ČZU Praha zvítězili v osmém kole extraligy v Odoleně Vodě 3:1 a v tabulce se po páté výhře za sebou posunuli na třetí místo. Poražený celek klesl na desátou pozici a jeho trenér Milan Hadrava, čerstvý padesátník, se mohl těšit jen z blahopřání na transparentu v hledišti.

Souboj domácí obrany s reprezentačním univerzálem Michalem Fingerem vyzněl pro Odolenu Vodu jen v prvním setu. Pak už byli favorizovaní Pražané v útoku úspěšnější, což jim pokaždé vyneslo uklidňující náskok už před koncovkou.

Finger si v utkání připsal 26 bodů a byl vyhlášen nejlepším hráčem. "Po prvním setu jsme přestali tolik kazit servis a celkově se ve všem zlepšili. Neubránili jsme sice Kramara, ale ostatní jsme celkem blokovali, proto jsme zaslouženě vyhráli," řekl Finger v České televizi.