Rubriky:

Míčové sporty

Házenkáři Lovosic a Plzně před vzájemným duelem zvítězili

4. prosince 2013 20:56 - Praha

Dva nejlepší týmy házenkářské extraligy Lovosice a Plzeň před očekávaným sobotním vzájemným duelem shodně zvítězily. Lovosice tak i po předehrávce 15. kola vedou před Západočechy tabulku o bod.

Lídr soutěže hostil poslední Kopřivnici a porazil ji 32:24. Devět gólů v dresu domácích zaznamenal Jonáš, stejným střeleckým výkonem se prezentoval na druhé straně Petřík. Kopřivnice dokázala v první části držet s favoritem krok, dokonce dvakrát vedla, nakonec se ale Lovosice prosadily a připsaly si šesté vítězství v řadě.

Dokonce jubilejní desátou výhru za sebou zaznamenala Plzeň, která zdolala 25:18 Hranice. Právě tento celek jako dosud poslední Západočechy ve 4. ligovém kole porazil, dnes však něco podobného nezopakoval. Hosty stála šanci na lepší výsledek desetiminutovka bez vstřelené branky v prvním poločase.

Extraliga házenkářů - 15. kolo:
Lovosice - Kopřivnice 32:24 (16:11)
Nejvíce branek: Jonáš 9/1, Sýkora 7, Klimt 4 - Petřík 9, Mičola 6, Meca 4. Rozhodčí: Kozler, Vaník. Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/2. Vyloučení: 3:2. Diváci: 650.
Plzeň - Hranice 25:18 (17:10)
Nejvíce branek: Petrovský 4, Linhart 4, M. Škvařil 4, J. Škvařil 4 - Tůma 5, Galus 4/2, Kobliha 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1. Vyloučení: 6:3. Diváci: 286.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.