USK Praha - Valosun Brno 97:37Basketbalistky USK Praha porazily druhý Valosun o 60 bodů

Souboj prvního a druhého týmu basketbalové ligy žen skončil vítězstvím favorizovaného USK Praha o 60 bodů. Úřadující mistryně vyhrály v 18. kole nad Valosunem Brno 97:37 a v čele tabulky před ním mají čtyřbodový náskok.

Pražanky vyhrály poločas 48:29, ve zbytku utkání jim už ale Valosun dokázal nastřílet jen osm bodů. Nejlepší střelkyní zápasu byla autorka 19 bodů Kia Vaughnová, v hostujícím týmu se přes desetibodovou hranici dostala pouze Amber Spragueová.

O bod za Valosunem je třetí Hradec Králové, který díky obratu v závěrečné čtvrtině porazil VŠ Praha 62:57. Zápas Strakonic s Karlovými Vary rozhodlo ve prospěch domácího týmu až prodloužení.